Yhteystiedot

Postiosoite:                                          Yhdistyksen tili:
Järvenpään Eläkkeensajat ry           Järvenpään Eläkkeensaajat ry
      

Pj  Seppo Fahlström                          FI56 5092 0920 1987 91
Leimukatu  17                                  
04420 JÄRVENPÄÄ                        Yhdistykselle tulevat laskut:
                                                           Kalevi Mäenpää

                                                            Kaapelikatu 3
                                                            04410 JÄRVENPÄÄ

Toimihenkilöt v.2018

Puheenjohtaja:                 

Seppo Fahlström  puh. 0400425780
seppo.fahlstrom@gmail.com                      

Varapuheenjohtaja:           

Arvi Herttua            puh. 045 8994800
arvi.herttua@elisanet.fi

Sihteeri:

Tuula Rusi, puh 050-3756245
tuula.rusi@hotmail.fi

Taloudenhoitaja:

Kalevi Mäenpää, puh. 050-4361206 
kalevi.maenpaa@netti.fi                      

Jäsenasiat:

 Anneli Virta,       puh 040-5449336
kemu.virta@gmail.com  
Liisa Majanen     puh. 0503219717
liisa.m.majanen@outlook.com

Tiedotussihteeri:

Aarne Kettunen, puh. 040 5649968 
aarnekettunen@hotmail.com

Retkivastaava:

Pirjo Lindberg  puh. 0445806097
pirjo.lindberg@wippies.fi     

Opintosihteeri:

Tuula Autio   puh. 0414451209 
tuula_autio@luukku.com

Keittiöhenkilökunta:

Silvia Pääkkönen, Kyllikki Koski, Annikki, Mäenpää, Anja Hjelt,
Raija Pekkala, Marja Kaikkonen, Sanni Rouhiainen

 

Hallitus 2018

Hallituksen varsinaiset jäsenet                   Hallituksen varajäsenet  toim. järj.          

Seppo Fahlström    puh. 0400425780  

 Reijo Stevander        puh. 0400 442603  

Arvi Herttua             puh. 0458994800

Marjatta Nieminen    puh.0405615365

Tuula Rusi               puh. 0503756245

Pirjo Lindberg           puh. 0445806097

Kalevi Mäenpää      puh.  0504361206

 

Anneli  Virta              puh. 0405449336
 
Liisa  Majanen        puh. 0503219717          

Aarne Kettunen      puh. 040 5649968

 

Pertti Lindberg        puh.  0440490583
limperi@luukku.com

 

Armo Puustinen     puh. 045 3194666
armo.puustinen@gmail.com

 

 

puheenjohtaja Seppo Fahlström
Vuoden 2018 hallitus, Armo Puustinen poissa kuvasta
Vuoden 2018 keittiöhenkilökunta