Yhteystiedot

Postiosoite:                                          Yhdistyksen tili:

Järvenpään Eläkkeensajat ry           
Järvenpään Eläkkeensaajat ry      

Pj  Viljo Smed                                    FI56 5092 0920 1987 91

Kartanontie 38 A 13                         
04410  JÄRVENPÄÄ

 

Toimihenkilöt v.2017

Puheenjohtaja:                 

ViljoSmed,puh.040-5880139 
viljo.smed@pp.inet.fi                        

Varapuheenjohtaja:           

Seppo Fahlström puh. 0400425780
seppo.fahlstrom@gmail.com

Sihteeri:

Tuula Rusi, puh 050-3756245
tuula.rusi@hotmail.fi

Taloudenhoitaja:

Kalevi Mäenpää, puh. 050-4361206 
kalevi.maenpaa@netti.fi                      

Jäsenasiat:

 Anneli Virta, puh 040-5449336
kemu.virta@gmail.com   

Tiedotussihteeri:

Aarne Kettunen, puh. 040 5649968 
aarnekettunen@hotmail.com

Retkivastaava:

Pirjo Lindberg  puh. 0445806097
pirjo.lindberg@wippies.fi     

Opintosihteeri:

Tuula Autio   puh. 0414451209 
tuula_autio@luukku.com

Keittiöhenkilökunta:

 Maire Lahti, Silvia Pääkkönen, Kyllikki Koski, Maini Louko, Annikki Mäenpää, Jaakko Kuusela, Anja Hjelt

 

Hallitus 2017

Hallituksen varsinaiset jäsenet                   Hallituksen varajäsenet  toim. järj.          

Kalevi Mäenpää      puh  0504361206   

 Reijo Stevander        puh. 0400 442603  

Seppo Fahlström    puh  0400425780

Irja  Korpela              puh. 0405319318

Pertti Lindberg        puh.  0440490583
limperi@luukku.com

Marjatta Nieminen    puh.0405615365

Anneli Virta            puh. 040 5449336

 

Arvi Herttua              puh. 045 8994800
arvi.herttua@elisanet.fi 

 

Aarne Kettunen      puh. 040 5649968

 

Tuula Rusi             puh. 0503756245

 

Armo Puustinen     puh. 045 3194666
armo.puustinen@kolumbus.fi

 

 

Puheenjohtaja Viljo Smed
Vuoden 2017 Hallitus
Vuoden 2017 Keittiöhenkilökunta
Vuuoden 2017 Huvitoimikunta pj. Seija Sarajärvi - Siren,pöydän päässä istumassa. tummatukkainen